O nás

Specializovaná obchodní firma nabízí své služby v oblasti gastronomie, ubytování, security, úklidy atd. Firma Mirtus nabízí možnost objednání potravin a hotových jídel prostřednictvím internetového systému s následným rozvozem po Benešovsku a okolí. Zajišťujeme také rozvoz zchlazených jídel. Rozvážíme kvalitní hotová jídla na domácí bázi, která jsou vhodná i pro děti! Nakupujeme pro Vás vždy čerstvé a kvalitní potraviny! S  námi ušetříte nejen čas, ale i peníze. Nákup Vám dovezeme na místo určení. Nákup dopravíme rychle a spolehlivě na určenou adresu až ke dveřím Vašeho domu, bytu, kanceláře, chaty nebo kamkoliv si budete přát!

Potraviny jsou charakterově a hygienicky roztříděny do tašek a obalů.  Vyžaduje-li to povaha potravin nebo jídla, je převáženo v chladícím zařízení a termoboxech.

Neztrácejte čas nakupováním v přeplněných supermarketech, kde musíte stát v dlouhých frontách u pokladen a táhnout se s těžkým nákupem. Jezte zdravě. Objednejte si u nás dovoz hotového jídla (oběd, večeře, menu) vynikající chuti a kvality. Ušetříte za benzín či naftu, nebo jízdenku MHD, objednáte si jednoduše z pohodlí domova, nebo práce. Nakoupíme za Vás. Ušetřený čas využijte pro zábavu s rodinou, práci nebo sportování. Vyzkoušejte nás.